Przewóz gości na wesele

shoes-1526737_640-300x200 Transport gości weselnychTransport gości weselnych w doskonałym stylu? Z BusinessBus to możliwe! To nie jest kolejna oferta przewozu osób na wesele na pokładzie busów przerobionych z aut dostawczych, jakich w Polsce jest całe mnóstwo. My oferujemy Państwu przewóz gości na wesele najnowszym modelem Mercedesa V-Class.

Tylko u nas – najwyższy komfort przejazdów w standardzie! Nasze busy mają elegancko wykończone wnętrza, z wygodnymi fotelami ze skóry nappa – to bez wątpienia najbardziej luksusowe pojazdy transportujące gości weselnych w Polsce. Dość powiedzieć, że auta o takim standardzie wykorzystywane są przez rządy wielu krajów do przewozu ważnych gości!

Wynajęcie busa z kierowcą

Po zakończeniu ceremonii ślubnej nasi doświadczeni kierowcy szybko i bezpiecznie przewiozą Państwa gości do sali weselnej, a już po weselu przetransportują ich do miejsca zamieszkania. Zachęcamy do wynajęcia auta z kierowcą na cały czas trwania wesela – bus będzie dostępny dla Państwa gości o dowolnej porze!

Rozwożenie gości

Organizują Państwo wesele i chcą zadbać o transport dla rodziców, świadków i pozostałych gości uroczystości? Szukają Państwo firmy, która zajmie się ich komfortowym i bezpiecznym przewozem zarówno przed, jak i po weselu? Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług!

Oferta przewozu gości weselnych to propozycja skrojona na miarę potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam nie muszą już Państwo martwić się o to, jak goście dotrą z kościoła na salę weselną oraz jak wrócą do swoich domów, hoteli czy na lotnisko po udanej imprezie do białego rana. Dla Państwa wygody oferujemy możliwość wynajęcia auta z kierowcą na całość wydarzenia. A wszystko to w komforcie VIP!

Bezpiecznie i na czas

Wiemy jak ważne w transporcie osób jest ich bezpieczeństwo. Dbamy o nie szczególnie, oferując naszym klientom profesjonalne przewozy realizowane wyłącznie sprawnymi technicznie pojazdami wysokiej klasy z doświadczonymi kierowcami. Gwarantujemy dzięki nim bezpieczne dotarcie do sali weselnej i powrót z zabawy.

Przywiązujemy również dużą wagę do czasu realizacji powierzonych w nasze ręce zleceń na transport osób. Gości weselny dowozimy, zwłaszcza po zakończonej uroczystości, we wskazane miejsce nie tylko bezpiecznie, ale i szybko. Zapewniamy sprawny i punktualny dowóz gości na lotnisko.

Cennik i opinie

Oferowane przez nas stawki zależą od czasu wynajmu pojazdu, rodzaju przejazdu i przebytego dystansu. Zawsze doradzamy naszym klientom w wyborze środka transportu. Wysoki standard obsługi realizujemy dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów! Potrzebują Państwo pomocy w rozwiezieniu gości weselnych? Prosimy o kontakt!