Transfer z / na lotnisko

samoloty-okecie-300x200 Transfer z / na lotnisko

Czekają Państwa wymarzone wakacje z wylotem z warszawskiego Okęcia? A może na lotnisku w Modlinie zaczyna się Państwa podróż służbowa? Bez względu na cel zaplanowanego wyjazdu, gwarantujemy naszym klientom komfortowy i bezpieczny dowóz osób i grup na lotnisko oraz transport z lotniska w Warszawie.

Dzięki nam unikną Państwo stresujących sytuacji, z którymi wiąże się przejazd na samolot własnym samochodem lub komunikacją miejską. Naszym klientom zapewniamy punktualność, najwyższy standard podróżowania, oraz konkurencyjne ceny.

Bus z lotniska

Wszystkie kursy na lotnisko oraz transport obsługiwane są nowoczesnymi busami marki Mercedes V-Class. Samochody posiadają najwyższy standard wyposażenia AVANTGARDE.

Lotnisko Okęcie

Lotnisko Chopina, nazywane również jako Okęcie, otwarte w 1934 roku to największy port lotniczy w Polsce. Obecnie obsługuje ono ponad 100 tras, w 45 krajach na kilku kontynentach. W 2015 roku port lotniczy Okęcie obsłużył rekordowe 11,2 miliona pasażerów. Dogodnie zlokalizowany port znajduje się 8 kilometrów na południowy-zachód od centrum Warszawy przy ulicy Żwirki i Wigury.

Wszystkim osobom podróżującym z lotniska Okęcia zapewniamy kompleksowe transfery lotniskowe. Odbierzemy Państwa pod wskazanym adresem i dowieziemy komfortowo i bezpiecznie po terminal lotniska, a po przy locie zapewnimy szybki odbiór z lotniska i dowóz we wskazane miejsce. Do skorzystania z oferty zapraszamy rodziny, przyjaciół i grupy turystów.

Lotnisko Modlin

Lotnisko Modlin, to drugi po Okęciu najważniejszy dla Warszawy port lotniczy. Otwarte w 2012 roku lotnisko obsługuje loty krótkiego i średniego zasięgu, głównie realizowane przez tanie linie lotnicze do miast europejskich, loty krajowe oraz loty czarterowe. Największym przewoźnikiem na lotnisku Modlin jest linia Ryanair, obsługująca loty do 37 miast.

Zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim port lotniczy Modlin cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów, jak i rodzin oraz grup przyjaciół. Osoby podróżujące z lotniska w Modlinie dowozimy z wybranego miejsca pod terminem, a po przylocie odbieramy i zawozimy pod wskazany adres.

Bezpieczny dojazd na czas

Dla wielu osób latanie bywa stresujące. By oszczędzić Państwu nerwów związanych z podróżą, dbamy szczególnie o bezpieczeństwo i czas transferów lotniskowych. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy dowiozą Państwo na lotnisko na czas bez ryzyka spóźnienia na lot. Zapraszamy do skorzystania z oferty transferu lotniskowego na lotnisko Okęcie i lotnisko w Modlinie!