Wyjazdy biznesowe

tie-690084_640-300x200 Przewozy dla biznesuPrzewóz pracowników na konferencję, wyjazdy firmowe na szkolenia, a może transfer zagranicznych kontrahentów na lotnisko? Te oraz szereg innych usług znajdą Państwo w naszej ofercie – profesjonalnie zrealizujemy w zasadzie każde zlecenie związane z przewożeniem osób w kraju i zagranicą!

Przewozy dla biznesu realizowane są nowoczesnymi i prestiżowymi busami o wysokim standardzie – flota naszej firmy składa się z luksusowych Mercedesów V-Class. Te samochody to klasa sama w sobie, a ich luksusowo wyposażone wnętrza sprawią, że nawet najdalsza podróż będzie komfortowa.

Spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia

Jeżeli poszukują Państwo busa na wynajem dla swojej firmy nasza oferta sprawdzi się idealnie. Komfortowo i bezpiecznie przewieziemy pracowników Państwa firmy na spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie – zarówno pod Warszawą, jak i na drugim końcu Europy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przewozy i turystyka biznesowa

Turystyka biznesowa rozwija się w zawrotnym tempie. Polscy pracownicy coraz częściej podróżują w interesach, na szkolenia, i konferencje zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne, terminowe i komfortowe przewozy biznesowe, rozbudowaliśmy naszą ofertę specjalną dla firm.

Do współpracy zapraszamy małe, średnie i duże firmy z różnych branż, które poszukują profesjonalnej firmy przewozowej na wyjazdy w Polsce i za granicą. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa każde zlecenie związane z turystyką biznesową!

Współpraca z firmami

Dlaczego warto nam zaufać? Jako jedni z nielicznych łączymy komfort podróży, bezpieczeństwo wyjazdów i turystykę biznesową w dobrej cenie w jednej ofercie. To możliwe dzięki luksusowej flocie, którą dysponujemy, doświadczonej kadrze kierowców i szytym na miarę cenom, ustalanym indywidualnie z klientami.

Bezpieczna podroż na czas

Wiemy, jak ważna w biznesie jest punktualność! Nic nie robi tak dobrego wrażenia na potencjalnym kontrahencie jak pojawienie się na czas na ważnym spotkaniu. Dlatego nasi kierowcy dokładają wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować nie tylko bezpiecznie, ale i na czas. Zapraszamy do współpracy. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem!

Opinie i ceny

Za co cenią nas dotychczasowi klienci? Dlaczego zaufali właśnie nam? Opinie zadowolonych klientów to przede wszystkim zasługa kompleksowej oferty, obejmującej przewozy na konferencje i na szkolenia oraz transfer zagranicznych kontrahentów na lotnisko. Dodatkowym atutem jest komfortowa flota prestiżowych busów Mercedes V-Class, zapewniających najwyższy komfort podróży.

Brzmi świetnie? W praktyce wygląda jeszcze lepiej i niewiele kosztuje! Gwarantujemy komfortowe przejazdy w luksusowych warunkach w atrakcyjnych cenach do negocjacji. Koszt podróży obliczamy zawsze indywidualnie w zależności od zlecenia. Mają Państwo pytanie związane z naszym cennikiem? W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny!