Przewóz osób i VIP taxi – zmodyfikowane teksty

z17756161VMercedes-Klasa-V-Marco-Polo-300x200 Przewóz osób i VIP taxi - zmodyfikowane teksty

Jeżeli poszukują Państwo niezawodnego transportu osób, realizowanego na pokładzie luksusowych samochodów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma BusinessBus specjalizuje się w profesjonalnej organizacji wszelkiego rodzaju przejazdów. Przewóz osób jeszcze nigdy nie był tak komfortowy jak teraz!

Transport VIP to coś więcej niż tylko przejazd z punktu A do punktu B – tu liczy się komfort i profesjonalizm. Rodzaj wybranego transportu ma ogromny wpływ na wrażenie jakie wywoła dana firma u kontrahentów. Warto zainwestować w usługi profesjonalistów, jak właśnie BusinessBus – zupełnie nowa jakość w dziedzinie przewozu VIP-ów!

Komfortowy przewóz osób


Szukają Państwo firmy świadczącej usługi przewozów turystycznych? Potrzebują kierowcy, który rozwiezie gości po uroczystości weselnej? A może nie mają transportu na spotkanie biznesowe? Zapraszamy do współpracy. Jako jedni z nielicznych oferujemy naszym klientom w pełni kompleksowe usługi od A do Z w komforcie VIP – również dla artystów, polityków i gwiazd!

Oferujemy Państwu szytą na miarę ofertę przewozu osób zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Co to oznacza w praktyce? Ceny naszych przewozów zawsze ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o rodzaj przewozu, czas przejazdu i przebyty dystans. Szczegółowe warunki znajdą Państwo w cenniku.


Bezpieczny transport osób

Bezpieczne podróże to udane podróże. Wszystkie usługi transportowe – zorganizowane, dla gości weselnych, biznesowe i transfery lotniskowe realizujemy za pomocą sprawnych technicznie pojazdów. Zatrudnieni przez nas kierowcy to osoby z długim doświadczeniem zawodowym i wymaganymi badaniami lekarskimi.


Transport osobowy realizujemy zawsze w terminie

Przykładamy ogromną wagę nie tylko do bezpieczeństwa i komfortu, ale też czasu naszych przejazdów. Wszystkich klientów, w tym artystów, polityków i urzędników państwowych dowozimy pod wskazany adres zawsze punktualnie zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.


Wynajem busa z kierowcą

Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo busa do transportu osób na wesele, transferu na lotnisko czy też przewozu VIP-ów, oferta BusinessBus idealnie spełni te potrzeby. Wyróżnia nas solidność, punktualność oraz profesjonalizm – zasady, które są podstawą każdego biznesu stały się również motto przewodnimi BusinessBus!

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższy standard przewozów – flota naszej firmy składa się z nowoczesnych i luksusowych busów Mercedes-Benz V-Class. Te auta to prawdziwe salony na kołach – elegancko wykończone wnętrza i obrotowe fotele pozwalają zamienić kabinę pasażerską w mini-salę, idealną do rozmów biznesowych.

Oferujemy wygodne i komfortowe przewozy osób na terenie Warszawy, Polski oraz Europy. Wszystkie kursy realizowane są przez kierowców z doświadczeniem w transporcie osób. Komfortowo zawieziemy i przywieziemy Państwa w dowolny punkt. Działamy 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

o-nas Przewóz osób i VIP taxi - zmodyfikowane teksty

bb-do-podstron-300x300 Przewóz osób i VIP taxi - zmodyfikowane teksty

BusinessBus to firma zajmująca się przewozem osób busami najwyższej klasy. Naszą ofertę kierujemy do osób ceniących sobie wygodę, profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo. Dbają o to nasi kierowcy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług: wyjazdów służbowych, integracyjnych, turystycznych. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą formę przejazdu. Każdy przejazd jest inny, dlatego po naszej stronie jest stworzenie indywidualnej oferty na Państwa przejazd.

 

 

 

k1-1 Przewóz osób i VIP taxi - zmodyfikowane teksty

bb-do-podstron-300x300 Przewóz osób i VIP taxi - zmodyfikowane teksty

Nasza flota zaspokoi wymagania najbardziej wymagających klientów. Wyposażona jest w najnowocześniejsze systemy i udogodnienia, aby Wasza podróż była jak najbardziej komfortowa i bezpieczna. Dbamy o to, aby nasza usługa była kompleksowa, zatem mogą liczyć Państwo na pełne zaangażowanie z naszej strony.

 

 

 

 

k4-1 Przewóz osób i VIP taxi - zmodyfikowane teksty

bb-do-podstron-300x300 Przewóz osób i VIP taxi - zmodyfikowane teksty

Jesteśmy nową szybko rozwijającą się firmą na rynku transportowym. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę usług transportowych i pracujemy nad stałym rozwojem i doskonaleniem naszej firmy. Wynajmujemy pojazdy wraz z kierowcą, na terenie całego kraju jak i za granicą. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych, które cenią sobie wysoki komfort podróżowania.