Flota

bb-do-podstron-300x300 Flotak1-1-1-300x300 Flota

Nasza flota to pojazdy najwyższej klasy spełniające normy EURO6. To widać już na pierwszy rzut oka Mercedes-Benz Klasy V perfekcyjnie opanował nowy język designu. Jest jednak atrakcyjny nie tylko dzięki ekspresyjnemu obliczu. Kryją się za tym jeszcze wartości wewnętrzne: wystrój wnętrza Klasy V wyróżnia się wysokojakościowymi materiałami. Wzorcowo łączy funkcjonalność i atrakcyjność.

Mercedes-Benz klasy V – informacje


Mercedes-Benz klasy V, to wyjątkowa forma nowoczesnego designu, która z wielką dostojnością łączy funkcjonalność z niesamowitą elegancją. Zewnętrzna precyzja jest doskonałą zapowiedzią tego, co znajduje się również wewnątrz tego wyjątkowego modelu Mercedesa. Komfort podróży jest niepodważalny – producent dołożył wszelkich starań, by kierowca i pasażerowie mogli korzystać z zupełnie nowych udogodnień.

Jazda jest uprzyjemniona dzięki obecności panoramicznego szyberdachu, a także oświetlenie Ambiente, dające magiczny efekt całego wnętrza. Długie podróże Mercedesem-Benz klasy V sprawią, że nie będziesz chciał wysiadać z auta, w którym możesz swobodnie napić się ulubionej kawy oraz skorzystać ze zintegrowanej lodówki.

Historia i silniki

Dla Mercedesa-Benz V klasy, rok 2014 stał się przełomowy. Na początku roku został zaprezentowany po raz pierwszy w Monachium. Natomiast premiera modelu odbyła się w Genewie, podczas trwających w tym miejscu targów motoryzacyjnych. Od 2016 roku, Mercedes-Benz klasy V, wspiera uczestniczki IRONMANA, w tym zwyciężczynię edycji IRONMAN 2015. Ekskluzywny model Mercedesa stał się oficjalnym przewoźnikiem również w sportowych zawodach w Polsce.

Mercedes-Benz klasy V posiada na wyposażeniu trzy wersje silników wysokoprężnych: 200 CDI, 220 CDI, a także 250 CDI Blue Tec o mocy maksymalnej 190 KM. Dokładne dane techniczne oraz specyfikacje możliwości silników pozwalają na dopasowanie możliwości auta do swoich potrzeb. Wyjątkowym atutem jest również nowoczesna klimatyzacja oraz integralny system bezpieczeństwa.

Opinie o samochodzie

Samochód zbiera wyłącznie pozytywne opinie na swój temat. Transport VIP, a także transport business wymaga odpowiedniego komfortu i zapewnienia doskonałej jakości świadczonych usług. Mercedes-Benz klasy V jest w stanie zagwarantować naszym Klientom wszystko, czego potrzebują. Dbamy o to, by dedykowane przez nas auta sprawiły, by podróże służbowe bądź osobiste należały do jednych z najbardziej przyjemnych momentów w życiu.

Galeria zdjęć