Dowóz pracowników

pracownik-biurowy-300x168 Dowóz pracowników

BusinessBus to firma oferująca profesjonalne usługi przewozowe. Posiadamy nowoczesną flotę busów, składającą się z samochodów modelu Mercedes-Benz V-Class. Są to wysokiej klasy pojazdy, którymi podróżuje się niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Realizujemy szeroki wachlarz przewozów, których jakość z pewnością sprosta Państwa wymaganiom i potrzebom.

Usługi BusinessBuss obejmują między innymi dowóz pracowników do miejsca pracy. Jest to nasza specjalna oferta dla pracodawców. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów organizujemy różnego rodzaju przejazdy. Bezpieczny i profesjonalny dowóz osób do pracy jest idealną propozycją dla firm, które troszczą się o komfort swoich pracowników.

Atrakcyjna oferta dla pracodawców

Z nami pracownicy nie tylko podróżują wygodnie, ale też docierają punktualnie na miejsce. W ofercie BusinessBuss skierowanej do przedsiębiorców znajdują się również przewozy biznesowe. Zapewniamy przejazd pracowników na konferencje, wyjazdy służbowe i szkolenia. Organizujemy również transport zagranicznych kontrahentów na lotnisko.

Wysoka jakość usług, punktualność, bezpieczeństwo i wygoda to dla nas sprawy priorytetowe. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, zapewniając przewozy na terenie całej Polski i Europy. Jesteśmy firmą nowoczesną, której pracownicy są w pełni zaangażowani w swoje zadania i troszczą się o zapewnienie Państwu wszelkich wygód w czasie podróży.