Cena usług transportowych a różnice

Cena usług transportowych a różnice

Rosnące zapotrzebowanie na usługi przewozowe różnego rodzaju – turystyczne, zorganizowane, biznesowe czy transfery lotniskowe sprawiło, że na rynku pojawiło się coraz więcej firm transportowych. W ich ofercie nie brakuje tanich przejazdów po Polsce i za granicy.

Czy na pewno niższa cena usług jest atutem w transporcie osobowym? Czym kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy przewozowej? Wiele firm oferujących swoje usługi przykuwa uwagę atrakcyjną ceną, która wciąż – niestety – odgrywa jedną z kluczowych ról podczas wyboru przewoźnika.

Jakość i certyfikaty

Niskie stawki wiążą się jednak z niewidocznymi na pierwszy rzut oka lub niezawartymi w umowie brakami. Jakimi? Przede wszystkim tańsi przewoźnicy zatrudniają często kierowców nielicencjonowanych, bez umowy i bez doświadczenia. Nie brakuje też kierowców bez ważnych badań lekarskich. Stwarzają oni ogromne zagrożenie dal podróżujących z nimi pasażerów, zwłaszcza gdy przejazdy te nie są ubezpieczone.

Inna kwestia związana z niskimi kosztami przewozów osobowych, to słaby stan techniczny pojazdów. Firmy przewozowe, które oferują tanie usługi, nie mają zwykle środków na zakup nowej floty. Przestarzałe pojazdy, brak badań technicznych i brak dokumentacji to nie tylko łamanie prawa, ale i narażanie życia i zdrowia podróżujących.

Jaki jest koszt bezpieczeństwa i zdrowia?

Głęboko wierzymy, że usługi transportowe warto wybierać z głową, niekoniecznie zaś sugerując się wyłącznie ich ceną. Nasze zdrowie i życie są w końcu bezcenne. Dlatego, oferujemy Państwu bezpieczne przewozy osób na terenie Polski i za granicą. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesną flotą. Szczegóły podczas kontaktu!

Leave a Reply